Partnerzy


Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej – PSTIS

– jest organizacją non- profit. Jej celem jest popularyzowanie wiedzy o integracji sensorycznej i jej wpływie na życie człowieka, zwłaszcza na życie dziecka. Jest to pierwsze w Polsce Stowarzyszenie które krzewi i propaguje wiedzę z zakresu integracji sensorycznej, organizując liczne naukowe sympozja, konferencje, warsztaty oraz kursy. Stowarzyszenie opiera się na pracy społecznej swoich członków, których celem jest nie tylko popularyzacja wiedzy ale także wspomaganie rodziców, wychowawców i profesjonalistów w ich działaniach na rzecz prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży oraz pomoc terapeutyczna w przezwyciężaniu trudności wynikających z deficytów w zakresie integracji sensorycznej.

Na stronie znajdziecie Państwo liczne ciekawe artykuły, kwestionariusze a osoby zainteresowane doskonaleniem swoich kompetencji również atrakcyjną ofertę szkoleniową. Stowarzyszenie skupia w swoim kręgu nie tylko terapeutów integracji sensorycznej, ale również innych specjalistów którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje dzięki bogatej ofercie szkoleniowej. Jesteśmy dumni że możemy być członkami tak znaczącej, elitarnej organizacji jaką jest Polskie Stowarzyszenie Integracji Sensorycznej.
http://www.pstis.pl
W dzisiejszych czasach jesteśmy zobligowani do podnoszenia swoich kwalifikacji. Biegamy ze szkolenia na szkolenie, kolekcjonując nie wiele znaczące zaświadczenia. Jednak dla osób poszukujących czegoś więcej, poszukujących wiedzy merytorycznej, popartej doświadczeniem i codzienną praktyką z czystym sumieniem polecamy Akademia Terapeuty, Akademię, z którą niejednokrotnie mieliśmy przyjemność współpracować.

Egoselect - Akademia Terapeuty

jest miejscem, gdzie każdy poszukujący terapeuta, ale także rodzic znajdzie możliwie dużo szkoleń z zakresu pracy z dzieckiem niepełnosprawnym, szkoleń które uczą pracy zarówno dyrektywnej jak i niedyrektywnej, szkoleń które będą obejmowały wszystkie obszary rozwoju dziecka. Wysoka wiedza z zakresu organizacji procesu szkoleniowego, elastyczność, otwartość i życzliwość sprawia że każdemu komu zależy na wysokim poziomie merytorycznym prowadzonych szkoleń, oraz na nie mniej ważnym komforcie pracy powinien zapoznać się z ciekawą ofertą szkoleniową.
http://www.egoselect.pl

Agathum

jest Niepubliczną Poradnią Psychologiczno Pedagogiczną działającą w Częstochowie. Poradnia otacza opieką zarówno dzieci, jak i dorosłych, dając im wsparcie oraz zapewniając szeroki zakres usług terapeutycznych. Z oferty Poradni mogą korzystać wszyscy zainteresowani, bez względu na miejsce zamieszkania.

Poradnia zapewnia wsparcie i pomoc doświadczonego zespołu specjalistów: terapeutów, psychologów, pedagogów, logopedów oraz fizjoterapeutów w zakresie: wczesnego wspomagania rozwoju, konsultacji, diagnostyki, opinii, terapii dzieci (w tym niemowląt) i młodzieży. Poradnia wydaje opinie honorowane przez szkoły oraz inne placówki.

Niewątpliwym atutem poradni są szybkie terminy realizacji, godziny wizyt dostosowane do potrzeb klientów, świetna lokalizacja w centrum miasta, a przede wszystkim doświadczona kadra specjalistów.

JurAktive- Jurajskie Centrum Aktywnego WypoczynkuO Aktywny wypoczynek w Centrum Jury nie trudno! Wszystkich pasjonatów aktywnego wypoczynku zapraszamy w malownicze tereny. Z JurAktive każdy znajdzie coś dla siebie. W swojej bogatej ofercie ma m.in. jazdę konną, wspinaczkę skalną/terapeutyczną, pikniki integracyjne oraz hipoterapeutyczne oraz wiele innych. Pod okiem wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów, w przyjaznej i pogodnej atmosferze można czerpać z uroków jury, bliskości natury. Aktywny wypoczynek na łonie natury nie tylko sprzyja ogólnej kondycji, ale przede wszystkim wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Pragnąc się wyciszyć, zrelaksować, odpocząć od zgiełku miasta często wybieramy kontakt z. naturą lub wręcz przeciwnie potrzebujemy dostarczyć sobie dodatkowej dawki adrenaliny Z pewnością z JurAktive, każdy znajdzie dla siebie wyzwanie.

Centrum metody Johansena IASStrona Centrum metody Johansena IAS

Neuroflow Aktywny Trening słuchowyPierwszy w Polsce interaktywny trening wyższych funkcji słuchowych dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego prowadzony on-line.
Kontakt